Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Opolski Związek Piłki Nożnej dokonał podziału na grupy drużyn zgłoszonych do rozgrywek w trzech kategoriach młodzieżowych czyli: juniorów, juniorów młodszych oraz trampkarzy.

 

Najwyższe klasy rozgrywkowe w tych trzech kategoriach wiekowych już za trzy tygodnie ruszają do gry, a w każdej z nich występuje zespół Chemika Kędzierzyn-Koźle. W rywalizacji juniorów w Opolskiej Lidze Juniorów zagra też RTS Odrę Kędzierzyn-Koźle.

Ponadto w rywalizacji juniorów wystąpia jeszcze cztery drużyny z naszego powiatu. W pierwszej lidze juniorów, która jest podzielona na dwie grupy po 12 drużyn, Śląsk Reńska Wieś zagra w drugiej grupie. Co ciekawe, niektrzy mogą mieć problemy, bo oprócz naszego Śląska Reńska Wieś, do rywalizacji przystąpi Orzeł Reńska Wieś - drużyna z miejscowości leżącej obok Nysy. Oby rywale jeździli do właściwej Reńskiej Wsi.

 

Natomiast w drugiej lidze juniorów zagra Unia Polska Cerekiew w pierwszej grupie, gdzie ma występować 13. drużyn oraz Zawisza Stara Kuźnia i LZS Kotlarnia Goszyce w drugiej grupie, również wśród trzynastu ekip.

 

W pierwszej lidze juniorów młodszych występował będzie RTS Odra Kędzierzyn-Koźle. Z kolei w trzeciej grupie drugiej ligi juniorów młodszych grać będzie pięć naszych zespołów: Polonia Gościęcin, Zryw Pawłowiczki, Victoria Cisek, Victoria Łany i Odrzanka Dziergowice.

Jeśli chodzi o rywalizację trampkarzy, to w pierwszej lidze zagra RTS Odra Kędzierzyn-Koźle w drugiej grupie,a w czwartej grupie drugiej ligi trampkarzy wystąpią: Śląsk Reńska Wieś i LZS Stare Koźle.


Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy