Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Wiemy już, jak będą wyglądać terminarze rozgrywek w poszczególnych grupach klasy w sezonie 2017/2018. Drużyny z naszego powiatu rywalizować będą w trzech grupach.

Ze zgłoszonych do rywalizacji dziesięciu drużyn jedna rywalizować będzie w grupie 13. LZS Maciowakrze, bo o tym zespole mowa, zacznie sezon meczem na własnym terenie, a rywalem będzie drużyna LZS Rozumice. W tej grupie grać ma 14 drużyn - ostatni mecz nasz zespół ma zaplanowany na 12 listopada.

W grupie 12. rywalizować będzie siedem naszych drużyn. W pierwszej kolejce zaplanowano dwa mecze derbowe. LZS Stare Koźle podejmować ma KS Cisowa, natomiast RTS Odra Kędzierzyn-Koźle zagrać ma z Zawiszą Stara Kuźnia. Poza tym LZS Kobylice podejmować będzie LZS Zimna Wódka, a Ruch Steblów zagra ze spadkowiczem z klasy A, LZS Raszowa. Ostatnia kolejka zaplanowana jest w tej trzynastodrużynowej grupie na 12 listopada, kiedy to pauzować będzie Ruch Steblów, a w terminarzu jest derbowe spotkanie TKKF Blachowianka z LZS Kobylice.

W grupie 11. rywalizować będą dwie drużyny z naszego powiatu i obie zaczną rywalizację na własnych boiskach. LZS Pokrzywnica podejmować będzie drugi zespół LZS Lisięcice, zaś Polonia Gościęcin gościć będzie spadkowicza z klasy A, LZS Kórnica Nowy Dwór. Derby między naszymi drużynami zaplanowano na 24 września.


Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy