Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Rozegrana została już piąta kolejka rozgrywek „Ligi Jako Żaków” w Opolu. W gronie dziewięciu drużyn mamy zespół z naszego powiatu - Chemik Kędzierzyn-Koźle.

Drużyny żaków spotkały się już po raz piąty w Centrum Sportu w Opolu, aby rywalizować w ramach "Ligi Jako Żaków". Nasza drużyna zaczęła zmagania od meczu z Odrą Opole. Po ciekawym meczu Chemik uległ nieznacznie zespołowi Odry 1:2. W kolejnym spotkaniu Chemik przegrał 0:2 z Soccer College Łubniany, aby w trzeciej kolejce meczów ulec 2:3 UKS Turawa. Następne trzy mecze były bardzo trudne dla naszej drużyny, gdyż nie zdołała strzelić żadnego gola, a traciła kolejno: cztery, trzy i cztery bramki w meczach z drużynami MKS Gogolin, Spiders Krapkowice i MKS Kluczbork. W siódmej rundzie spotkań Chemik Kędzierzyn-Koźle wreszcie wygrał, pokonując 3:1 Koksownika Zdzieszowice. W ósmej rundzie nasz zespół pauzował. aby w ostatniej rundzie piątej kolejki meczów ponieść najwyższą tego dnia porażkę 0:7 z UKP Gol Opole.

 

Tabela po pięciu kolejkach:

1.UKP Gol Opole                        40        55        151

2.Spiders Krapkowice                 40        53        134

3.MKS Kluczbork                       40        49        139

4.Odra Opole                               40        47        131

5.Soccer College Łubniany        40        42        82

6.MKS Gogolin                           40        41        100

7.UKS Turawa                            40        32        64

8.Chemik Kędzierzyn-Koźle      40        23        40

9.Koksownik Zdzieszowice        40        23


Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy