Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu
Gazeta Lokalna Kedzierzyn Kozle:Nie będzie cheerleaderek na meczach ZAKSY

W tym sezonie meczom siatkarzy ZAKSY nie będą towarzyszyły występy cheerleaderek. Kibicom w przerwach pomiędzy setami czas umili zespół taneczny SPIN.

Do redakcji kędzierzyńskich mediów trafił list od dziewcząt tańczących do tej pory podczas meczów Polskiej Ligi Siatkówki.
Czytamy w nim między innymi, że: „dziewczyny trenowały kosztem własnego wolnego czasu i sprawiało im to mnóstwo radości i satysfakcji. Należy dodać, że nie miały nawet trenera z prawdziwego zdarzenia. Tym bardziej należy docenić ich wkład w przygotowanie choreografii i miksowanie muzyki. Nie narzekały jednak, mimo że nikt nigdy nawet im nie podziękował. Co więcej, nawet nie poinformował wprost, że w tym sezonie czas na meczach umilać nam będzie zespół SPIN.”

Zaskoczenia listem nie kryła dyrektor klubu.
- Całkiem niedawno i to przez przypadek dowiedziałam się, że pani prowadząca do tej pory zespół wyjechała do Wielunia i grupa została bez opiekuna. Dziewczyny nie skontaktowały się z nami. Nie wiedziałam co się z nimi dzieje. Z drugiej strony nie mogliśmy sobie pozwolić, żeby mecze pozostały bez oprawy tanecznej – mówi Wanda Pietrzyk. – Dlatego dogadaliśmy się z Miejskim Ośrodkiem Kultury i w tym sezonie, podczas spotkań siatkarzy, występował będzie zespół taneczny SPIN.

Dyrektor klubu dodaje, że nie chce rezygnować z tancerek do tej pory występujących w hali.

- Żałuję, że dziewczyny nie przyszły do mnie porozmawiać. Na pewno wspólnie byśmy coś ustaliły – dodaje Wanda Pietrzyk. – Jest mi też przykro, że doszło do takiej sytuacji. Jako klub jesteśmy wdzięczni naszym cheerleaderkom, że przez tyle lat dopingowały zespół i dzięki nim było tak kolorowo i radośnie podczas meczów.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy