Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu
Gazeta Lokalna Kedzierzyn Kozle:Konkurs fotograficzny dla amatorów

Do końca września można nadsyłać prace na konkurs fotograficzny „Moje miasto w obiektywie”. Organizują go po raz kolejny Miejska Biblioteka Publiczna i Wydział Ochrony Środowiska i Infrastruktury Urzędu Miasta w Kędzierzynie-Koźlu.

Zdjęcia mają przedstawiać znane i nieznane zakątki miasta, jego krajobraz, walory leśno-przyrodnicze, zagrożenia związane z degradacją środowiska naturalnego, ale także nowe obiekty proekologiczne oraz zabytki.
Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany do wszystkich fotografujących amatorsko. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: do i powyżej 15. roku życia. Można nadesłać do pięciu fotografii, w formacie 13 x 18 cm lub 20 x 30 cm. Każda praca powinna zawierać opis umieszczony na odwrocie: tytuł, miejsce jej wykonania oraz godło autora. Fotografie zgłoszone na konkurs nie mogą być zdjęciami już nagrodzonymi w innych. Prace w zamkniętej i opatrzonej godłem kopercie można przesyłać lub dostarczyć pod adres: Miejska Biblioteka Publiczna, Rynek 3, 47-200 Kędzierzyn-Koźle.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 października. Wyniki zostaną opublikowane na stronach internetowych MBP i urzędu miasta.


Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy