Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Olga Borys, Marek Pituch i Jakub Wons wystąpią w komedii teatralnej „Żona do adopcji”, którą będzie można zobaczyć w kędzierzyńskim Hotelu Solidaris 9 grudnia o godz. 17.

 

Urocza historia napisana przez Marka Pitucha, wyreżyserowana przez Jakuba Ehrliha i świetnie zagrana, to klasyczna komedia omyłek. Scenki niejednokrotnie z życia wzięte i nagłe zderzenie się z problemami życia codziennego tworzą spektakl, który od przeszło dwóch lat przedstawiany jest z wielkim powodzeniem na różnych estradach.

 

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę.

 

Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka ośrodka adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń?

 

Organizatorem spektaklu jest Stacja Art. Impresariat artystyczny.

Bilety w cenie 60 zł do kupienia w kasach kin „Chemik” i „Twierdza” oraz poprzez serwis: biletyna.pl

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy