Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejną serię filmowych poranków dla dzieci. W niedzielę 14 października o godz. 10.30 wyświetlone zostaną bajki z serii „Strażak Sam”.

 

"Strażak Sam" to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie.

Tytułowy bohater, razem ze swoimi przyjaciółmi, mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody.

Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom Pontypandy w rozwiązywaniu ich problemów.

 

Dla każdego młodego uczestnika filmowych poranków przygotowane zostały również upominki od Playmobil.

Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Każdy młody uczestnik filmowego poranku otrzyma też upominek.

 

Konkurs łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy filmowych poranków będą rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nimi stoją wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci.

 

Każdy młody uczestnik filmowych poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za osiem zdobytych pieczątek czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności - brązowa, srebrna i złota.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy