Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

„Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny seans Kina Konesera, który zaplanowano na 10 października, na godz. 18.30.

 

Tym razem widzom zaprezentowana zostanie francusko-amerykańska komedia w reżyserii Kena Scotta o enigmatycznym tytule „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie”.

 

Młody i przystojny fakir Aja (Dhanush) opuszcza Indie, aby odnaleźć w Paryżu swojego ojca i przy okazji odwiedzić szwedzki sklep z meblami, o czym marzy od dziecka.

Gdy wreszcie do niego trafia, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ślicznej Marie (Erin Moriarty). Nadzieje na miłość rozwieją się, kiedy w wyniku szalonego zbiegu okoliczności Aja utknie w szafie i wyruszy w niesamowitą podróż przez Europę.

Nie obędzie się bez niezwykłych przygód i spotkań z ciekawymi ludźmi. Czy spryt, humor i odrobina magii pozwolą mu wrócić do Paryża, aby znów spotkać ukochaną?

 

Film jest adaptacją powieści Romaina Puertolasa pod tym samym tytułem, która ukazała się w 2013 roku. Zdaniem krytyków to kolorowa, pełna humoru, ciepła oraz mądrości współczesna baśń.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy