Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na specjalny pokaz francusko-marokańskiego romansu pt. „Oko na Julię”. Kolejny seans Kina Konesera zaplanowano na 12 września, na godz. 18.30.

 

Najnowszy film kanadyjskiego reżysera Kima Nguyena – znanego głównie z nagradzanego na festiwalu Berlinale i nominowanego do Oscara dramatu wojennego „Wiedźma wojny” – to nietypowe love story, widziane z perspektywy... drona.

 

Gordon (Joe Cole) pracuje w amerykańskiej firmie ochraniającej rurociąg położony na północnoafrykańskiej pustyni. W codziennym świecie nie radzi sobie najlepiej, więc nudna praca jest dla niego zbawieniem. Za pomocą drona bacznie obserwuje oddaloną o tysiące kilometrów okolicę z biura w Detroit.

 

Pewnego dnia na terenie patrolowanym przez Gordona zjawia się dziewczyna – Ayusha (Lina El Arabi), która zaczyna go intrygować. Chłopak postanawia śledzić ją za pomocą mechanicznego strażnika i dowiaduje się, że rodzina chce ją zmusić do zamążpójścia ze starszym mężczyzną. Ayusha jest zakochana w innym.

Dziewczyna postanawia uciec z kraju, a Amerykanin decyduje się jej w tym pomóc. Ta pustynna wersja Romeo i Julii wciąga i pochłania Gordona bez reszty.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy