Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, jak co roku we wrześniu, zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do swoich sekcji artystycznych i kół zainteresowań.

 

W kędzierzyńsko-kozielskich domach kultury działają m.in.: sekcje plastyczne, taneczne, teatralne, modelarskie czy muzyczne. Do niektórych z nich zapisywać się można przez cały rok, ale większość ogłasza nabór we wrześniu. Oferta zajęć jest szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Oto propozycje Domu Kultury „Chemik”:

- zajęcia taneczno-mażoretkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym (instruktor Dominika Marzec) – nabór 12 września o godz. 16;

- sekcja breakdance Funky Kids dla dzieci od 7 lat (instruktor Paweł Szustakiewicz) - nabór 11 września o godz. 18;

- sekcja plastyczna dla dzieci od 7 lat (instruktor Anna Florczak) - nabór 11 września o godz. 17;

- laboratorium fotograficzne dla młodzieży od 14 lat (instruktor Bartosz Kupczyk) - nabór 10 września o godz. 17;

- zespół tańca nowoczesnego Spin (instruktor Karolina Sadyk) - nabory 10 września: Spin Mini (rocznik 2012-2013) godz. 17, Spin Kids (rocznik 2008-2011) godz. 17.30, Spin Junior (rocznik 2005-2007) godz. 18, Spin D (rocznik 2003 i starsi) godz. 18.30;

- Centrum Tańca Towarzyskiego „Fiesta” dla dzieci i młodzieży (instruktor Marek Trzemżalski) - nabór 11 września o godz. 16;

- sekcja „Zabawa z modą” dla dzieci i młodzieży (instruktor Karolina Bytnar) - nabór 11 września o godz. 16;

- chór Cantabile dla dorosłych (instruktor Jolanta Stefaniak) – nabór w każdy czwartek o godz. 16.30;

- sekcja animacji filmowej dla dzieci i młodzieży (instruktor Andrzej Niedziałkowski) - nabór 21 września o godz. 17;

- sekcja teatralna dla dzieci od 8 lat (instruktor Waldemar Lankauf) – nabór 11 września o godz. 15.30.

 

W Domu Kultury „Koźle” działają następujące grupy:

- sekcja muzyczno-rytmiczna dla dzieci w wieku 4-6 lat „Anielinki” (instruktor Anna Jellinek) - nabór 11 września o godz. 17;

- sekcja instrumentalna gitarowa (instruktor Darek Czarny) - w sprawie zapisów kontakt  tel. 604577173;

- sekcja plastyczna dla dzieci (instruktor Izolda Kozupa) - zapisy we wtorki o godz. 17;

- sekcja rzeźby w glinie (instruktor Bożena Uryga-Mączyńska) - nabory w środy o godz. 16;

- chór Echo Kresów (instruktor Adam Wołkowski) - nabory w środy o godz. 15 i piątki o godz. 9.30;

- sekcja gry na bębnach djembe (instruktor Janusz Czarnecki) - nabór 10 września o godz. 18.30;

- Studio Piosenki (instruktorzy: Justyna Sikora, Artur Tekieli i Gabriela Szymańska) - zajęcia ustalane są indywidualnie.

 

W Domu Kultury „Lech” działają dwie sekcje: modelarsko-historyczna (instruktor Waldemar Ociepski) - nabory w czwartki o godz. 17 oraz sekcja instrumentalna (instruktor Przemysław Niemiec) - nabory w piątki o godz. 17.

 

Z kolei w ośrodku sportów modelarskich nad jeziorkiem przy ul. Gliwickiej działa sekcja modelarska „Koziołek” (instruktor Jan Stolarek) - zapisy we wtorki i piątki o godz. 17.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy