Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kędzierzyński „Helios” zaprasza na kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. 6 września o godz. 13 i 18 zostanie wyświetlona komedia pt. „Kobieta sukcesu”.

 

Film Roberta Wichrowskiego rozpocznie jedenastą edycję programu wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki temu bilety na wybrane polskie filmy kosztują tylko 10 zł.

 

Główną bohaterką komedii jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę, uosabiającą chaos tak obcy perfekcyjnej Mańce.

 

W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

 

W kolejnych tygodniach na widzów czekają: „Twój Vincent” (13.09), „Atak paniki” (20.09), „Książę i dybuk” (20.09), „Najlepszy” (4.10) oraz „Plan B”.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy