Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Dobre wieści dla fanów filmów o superbohaterach Marvela. Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza 3 sierpnia o godz. 20.30 na minimaraton z Ant-Manem.

 

Ant-Man to jeden z dziwniejszych bohaterów komiksowych, który dzięki niezwykłemu kostiumowi potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując tym samym nadludzką siłę.

Podczas minimaratonu w „Heliosie” fani będą mogli zobaczyć dwa filmy o przygodach zawodowego oszusta Scotta Langa, w którego wciela się Paul Rudd. Na początek pierwsza część z 2015 roku, a po przerwie premierowy pokaz filmu „Ant-Man i Osa”.

 

Po wydarzeniach przedstawionych w filmie „Kapitan Ameryka. Wojna Bohaterów” Scott boryka się z konsekwencjami swoich życiowych wyborów tak w roli superbohatera, jak i ojca. Kiedy stara się pogodzić życie rodzinne z obowiązkami Ant-Mana, ma do wykonania kolejną pilną misję. Partnerować mu będzie piękna i waleczna Osa (Evangeline Lilly).

 

Szykuje się hit, gdyż pierwsza część zarobiła 520 milionów dolarów, a druga w ciągu miesiąca przyniosła producentom ponad 350 milionów.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy