Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne seanse w ramach projektu „Kultura Dostępna”. 5 lipca o godz. 13 i 18 zostanie wyświetlona komedia Piotra Wichrowskiego pt. „Kobieta sukcesu”.

 

Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce.

 

W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

 

Trwa dziesiąta edycja programu „Kultura Dostępna”, wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują tylko 10 zł.

 

W kolejnych tygodniach na widzów czekają: „Pomiędzy słowami” (12.07), „Wieża. Jasny dzień” (19.07), „Listy do M. 3” (26.07), „Serce miłości” (2.08), „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” (9.08), „Pitbull. Ostatni pies” (16.08), „Twarz” (23.08) oraz „Kobiety mafii” (30.08).

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy