Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Nadchodzi "Przebojowe Opole". Już 22 i 23 czerwca na scenie opolskiego amfiteatru pojawią się polskie i światowe gwiazdy muzyczne oraz czołowe polskie kabarety.

 

Te wakacje zaczną się z przytupem. Lekkie w formie koncerty mają za zadanie wprowadzić opolską publiczność w letni, wakacyjny klimat. W piątek podczas koncertu "Jedziemy na Wakacje" usłyszymy największe polskie i zagraniczne hity, przy których najlepiej się podróżuje.

Będzie to doskonała okazja do zabawy przy największych hitach. Po raz pierwszy w Opolu wystąpi Alvaro Soler ze swoimi słonecznymi przebojami „Sofia”czy „La Cintura” oraz zespół Shunguy zdobywający listy przebojów tanecznym „La Louze”. Na scenie pojawi się także cieszący się coraz większą popularnością Betta Lemme. Obok niepodważalnych twórców hitów nadchodzącego lata usłyszymy wspaniałych polskich artystów: Perfect, Lady Pank, Feel, Ich Troje, Kukiz, Grzegorz Hyży, Red Lips, Gromee i Lukas Meijer, Michał Szpak oraz Michał Szczygieł. Na scenie zobaczymy także zabawne skecze Kabaretu Nowaki, którego autorzy wybierają się na wakacje.

 

Drugi dzień Przebojowego Opola to "Opolska Noc Kabaretowa – Przystanek Opole". Hasło „Peace, love and rock’n’roll” zamieni się na „Pokój, miłość i kabaret”.

Aktorzy z desek opolskiego amfiteatru mają nawoływać do zgody, uśmiechu, wspólnej swobodnej i niczym nie skrępowanej zabawy.

Imprezę poprowadzi najbardziej znany kabaretowy duet: Góral (Robert Górski) i Jabbar (Marcin Wójcik). Prezenterzy będą w luźny i swobodny sposób rozmawiać z gwiazdami i gośćmi o ich karierze, o życiu celebrytów, balangach, koncertach i przyjaźniach. Pojawią się też niespodziewani goście, którzy zawsze są obecni przy tego typu imprezach: policjant, ochroniarz, lekarz, dziennikarze różnych opcji. Swoje skecze przedstawią najlepsi z najlepszych: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba i Kabaret Czesuaf. Taki skład to gwarancja zabawy i humoru na najwyższym poziomie.

 

„Przebojowe Opole” to wydarzenie jakiego w Opolu jeszcze nie było. Bilety są do nabycia w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu oraz na stronie https://kulturairozrywka.pl/opole-jedziemy-na-wakacje/wydarzenie/37770.

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy