Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 13 czerwca o godz. 18.30. Tym razem panie zobaczą komedię kryminalną „Ocean’s 8”.

 

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady.

Nie zabraknie ciekawych konkursów z nagrodami, a wśród nich weekend dla dwóch osób do hotelu Dębowe Wzgórze w Pokrzywnej.

Motywem przewodnim wieczoru będą klimaty gangsterskie, więc stosowne przebrania mile widziane.

 

Zabawa zakończy się projekcją filmu „Ocean’s 8”. Pięć lat, osiem miesięcy i 12 dni. Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu. Cel to warty około 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik.

 

Podczas imprezy roku — Gala Met będzie go miała na sobie światowej sławy aktorka. Plan wygląda perfekcyjnie, jednak nie ma w nim miejsca na najdrobniejszy błąd. Szczególnie gdy dziewczyny chcą niepostrzeżenie wynieść z gali diamenty warte 150 milionów dolarów… i to na oczach wszystkich zebranych.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy