Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kabaret Ani Mru Mru 10 czerwca wystąpi w Kędzierzynie-Koźlu. Słynna grupa z Lublina w Domu Kultury „Chemik” zaprezentuje swój najnowszym program pt. "Ostatnie takie trio".

 

Któż nie zna tych trzech przystojnych mężczyzn? Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek od 17 lat rozśmieszają Polaków jak kraj długi i szeroki, stając się jedną z najpopularniejszych grup kabaretowych na tej szerokości geograficznej.

 

W Kędzierzynie-Koźlu tercet – wcale nie egzotyczny – wystąpi z programem „Ostatnie takie trio”. Tytuł, który pozornie zwiastuje zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy. Ani Mru Mru zmierzy się z odwiecznym pytaniem: jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?

Przez ponad 100 minut (o ile publiczność czegoś nie doliczy), artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku.

 

Ostatnie bilety w cenie 60 zł (parter) i 50 zł (balkon) na spektakle w domku kultury przy al. Jana Pawła II o godz. 16 i 18.30 do kupienia w kasie kina „Chemik”.

 

 

Foto: materiały promocyjne

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy