Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na „Minimaraton Deadpool”. Projekcja dwóch części o przygodach zabawnego superbohatera ze stajni Marvela odbędzie się 18 maja o godz. 20.

 

Deadpool to najbardziej specyficzna postać ze świata Marvela, a jego czarny humor natychmiast pokochały miliony. Minimaraton rozpocznie pokaz pierwszej częścią serii, która stała się jednym z największych hitów 2016 roku i przy budżecie 58 milionów dolarów zarobiła, aż 772 milionów dolarów. Seans drugiej, premierowej części, zakończy się około północy.

 

Deadpool – Wade Wilson (Ryan Reynolds) - niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik - poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako Deadpool i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie.

 

Deadpool 2 – po przeżyciu groźnego wypadku podczas serfowania Wade Wilson stara się spełnić swoje marzenia o sławie jako hodowca buldoga francuskiego, jednocześnie żyjąc w otwartym związku z ukochaną kobietą. Próbuje odzyskać swoją pasję do życia, toczy walki z wojownikami ninja i człowiekiem z metalu. Podróżuje po całym świecie, by odkrywać znaczenie rodziny, przyjaźni i by ubogacić swoje życie seksualne.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy