Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. 17 maja o godz. 13 i 18 zostanie wyświetlona komedia pt. „Atak paniki”.

 

Debiut fabularny, pochodzącego z Kędzierzyna-Koźla, Pawła Maślony to wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie.

 

Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.

 

W głównych rolach występują: Artur Żmijewski, Dorota Segda, Julia Wyszyńska, Grzegorz Damięcki, Aleksandra Pisula i Magdalena Popławska.

 

Trwa dziesiąta edycja programu „Kultura Dostępna”, wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują tylko 10 zł.

W kolejnych tygodniach na widzów czekają: „Plan B” (24.05), „Cicha noc” (31.05), „Najlepszy” (7.06), „Beksińscy. Album wideofoniczny” (14.06), „Twój Vincent” (21.06) oraz „Botoks” (28.06).

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy