Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 16 maja o godz. 18.30. Tym razem panie zobaczą amerykańską komedię „Tully”.

 

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady.

Nie zabraknie ciekawych konkursów z nagrodami, a do zdobycia jak zwykle kosmetyki, vouchery, zaproszenia w różne miejsca i inne niespodzianki.

 

Zabawa zakończy się projekcją amerykańskiej komedii pt. „Tully”. Marlo to prawdziwa superbohaterka, bo na jej głowie jest dom, w nim trójka dzieci i do tego jeszcze mąż. Jednak czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully...

Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

 

W rolach głównych występują: Charlize Theron („Monster”, „Adwokat diabła”, „Prometusz”, „Mad Max. Na drodze gniewu”) i Mackenzie Davis („Marsjanin”, „Blade Runner 20149”).

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy