Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejną serię filmowych poranków dla dzieci. W niedzielę 13 maja o godz. 10.30 wyświetlone zostaną bajki z serii „Tomek i Przyjaciele”.

 

Kochana przez dzieci na całym świecie lokomotywa Tomek marzy o tym, aby wziąć udział w wielkim wyścigu i zmierzyć się najlepszymi. Duże lokomotywy śmieją się z niego i uważają, że jest zbyt wolny, za mały i niewystarczająco silny.

Tomek postanawia udowodnić im, że się mylą. Niestrudzenie poprawia swój wygląd i parametry, ale uświadomienie sobie, że same zmiany zewnętrzne nie są wystarczające. Prawdziwa siła płynie bowiem z wyjątkowego charakteru i to ona może dać szansę Tomkowi na przystąpienie do wielkiego wyścigu.

 

Dla każdego młodego uczestnika filmowych poranków przygotowane zostały również upominki od Playmobil.

Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Każdy młody uczestnik filmowego poranku otrzyma też upominek.

 

Konkurs łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy filmowych poranków będą rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nimi stoją wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci.

Każdy młody uczestnik filmowych poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za osiem zdobytych pieczątek czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności - brązowa, srebrna i złota.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy