Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Zakłady Azotowe Kędzierzyn i Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowały konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Komiksowo o Azotach”. W ubiegłym tygodniu poznaliśmy laureatów.

Nagrody przyznano w dwóch grupach wiekowych. W młodszej (do 12 lat) otrzymali je: Paweł Chajduga z PSP nr 5 za pracę „ZAKolandia-królestwo chemii”, Paulina Górnik z PSP nr 6 za pracę „O wielkich kłopotach Tomatka w ZAK SA” oraz Jakub Wicher z PSP nr 6 za „Kubusiową wycieczkę”. Ponadto wyróżniono prace: Małgorzaty Łątkowskiej z PSP nr 6 - „Azotek w ZAK SA”, Roksany Waloszek i Emilii Linek z PSP nr 15 - „ZAK ratuje świat” oraz Karoliny Marcinkiewicz i Zuzanny Trojanowskiej z PSP nr 9 - „Przygoda małej Klejci”.
Wśród autorów powyżej 12. roku życia nagrodzono: Maję Lange i Katarzynę Kaliga z PG nr 2 - „Kto nawozi, ten się wozi”, Magdalenę Świder z PSP nr 15 - „Barwy słońca” oraz Anetę Starzec i Katarzynę Żydek z PG nr 5 - „Tajna misja Jelenia Harolda”. Dodatkowo organizatorzy przyznali wyróżnienia: Kamilowi Rams z PG nr 10 - „ZAK SA”, Emilii Brodackiej z PG nr 2 - „ZAK – na ratunek rolnikom” oraz Kewinowi Skrzekutowi z PSP nr 12 - „Wycieczka w ZAK w Kędzierzynie”.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy