Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 18 kwietnia o godz. 18.30. Tym razem panie zobaczą francuską komedię „Daddy cool”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady.

Nie zabraknie konkursów z nagrodami, a do wygrania m.in. voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Spa Dębowe Wzgórze.

Tematem przewodnim spotkania będą przedszkolaki, a więc odpowiednie stylizacje - kucyki, kolorowe rajstopki i wielkie kokardy we włosach - mile widziane.

 

Zabawa zakończy się projekcją filmu  „Daddy cool”. Czterdziestoletni, kompletnie niedojrzały Adrien zostaje porzucony przez marzącą o założeniu rodziny Maude. Wizja końca wielkiej miłości jest dla niego nie do zniesienia.

Dzięki sprzyjającemu zbiegowi okoliczności postanawia zostać w ich wspólnym mieszkaniu i założyć w nim domowe przedszkole. Maluchy przewracają jego życie do góry nogami, same przy tym ucząc się w jego towarzystwie prawdziwej sztuki survivalu.

Nowe oblicze porzuconego mężczyzny sprawia, że mur wokół serca Maude zaczyna kruszeć.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy