Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza do udziału w najnowszej edycji Nocy Reklamożerców! W piątek 13 kwietnia od godz. 23 na uczestników tego wyjątkowego wydarzenia czekać będzie ponad 400 najlepszych i najgorszych reklam z całego świata!

 

Noc Reklamożerców to unikalna na świecie impreza – projekcje w kinie złożone wyłącznie z reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy. Organizowana jest od prawie 40 lat w 40 krajach na świecie.

 

Głównym tematem piątkowej nocy będzie Universal Love. Miłość, emocje, zazdrość, pożądanie będą odmieniane przez wszystkie reklamowe przypadki oraz wszystkie kontynenty.

Odrestaurowane perły z reklamowego lamusa przypomną vintage blaski reklam sprzed pół wieku. Plejada robotów, dronów i wyposażonych w sztuczną inteligencję postaci powalczy o lepszy świat, a także o znacznie lepszą sprzedaż.

 

Przed wejściem na salę każdy z widzów zostanie wyposażony w trąbkę, dzięki której będzie mógł wyrażać swoje emocje na temat wyświetlanych reklam.

Mówiąc krótko - będzie to szalona noc, pełna szalonych pomysłów dla szalonej publiczności!

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy