Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Tym razem Bar Lokalny zaprasza na pyszny placek po węgiersku. Czekają trzy porcje. Jeżeli macie ochotę spróbować jak smakuje, koniecznie weźcie udział w naszej zabawie. Przy odrobinie szczęścia otrzymacie jeden z trzech placków w prezencie.

 

W ofercie Baru Lokalnego, który znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Mikołaja Reja 2, oprócz smacznej tradycyjnej kuchni codziennie czeka na Was danie dnia w wyjątkowo niskiej cenie oraz pyszne pizze. Znajdziecie tu też największy w mieście wybór ręcznie lepionych pierogów. W menu baru są pierogi ruskie z mięsem, płuckami, kapustą i grzybami, wiejskie (z kaszą i grillowanym kurczakiem), diabelskie (z mięsem na ostro) z sosem czosnkowym, pizzerkowe (pieczarki + ser). A wszystko w naprawdę przystępnych cenach.

 

Osoby, które mają ochotę wybrać się na placek po węgiersku proszone są o komentarze do zapowiedzi konkursu na naszym profilu na Facebooku. Nagrodzimy trzy najciekawsze w naszej ocenie wpisy. Czekamy na nie do piątku (13.04 br.) do godziny 14.00. Mile widziane są polubienia i udostępnienia zabawy.

Zapraszamy też do polubienia profilu Baru Lokalnego

Rozstrzygnięcie zabawy na naszym profilu na Facebooku w piątek 13.04 br.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy