Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na „Maraton Pitbulla”. Projekcja trzech filmów Patryka Vegi oraz premierowy pokaz najnowszej części serii w reżyserii Władysława Pasikowskiego odbędzie się 16 marca o godz. 23.

 

Na początek wyświetlony zostanie kultowy „Pitbull” z 2005 roku, następnie dwa największe kinowe hity 2016 roku: „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, a na koniec wyczekiwany przez fanów serii, premierowy „ Pitbull. Ostatni pies”.

 

„Pitbull. Ostatni pies” zgromadził śmietankę polskiej kinematografii, począwszy od gwiazdorów starego „Pitbull”: Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego, Rafała Mohra oraz Adama Woronowicza, Cezarego Pazurę i Zbigniewa Zamachowskiego. Gościnnie w filmie zagrali: Katarzyna Nosowska, Dorota Rabczewska oraz bokserzy - Artur Szpilka i Dereck Chisora.

 

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami.

W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico.

Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa.

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy