Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza 15 marca na godz. 20 na premierowy pokaz polskiego kryminału sensacyjnego według scenariusza i w reżyserii Władysława Pasikowskiego pt. „Pitbull. Ostatni pies”.

 

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami.

 

W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico.

Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa.

 

„Pitbull. Ostatni pies” zgromadził śmietankę polskiej kinematografii, począwszy od gwiazdorów kultowego serialu „Pitbull”: Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego, Rafała Mohra oraz Adama Woronowicza, Cezarego Pazurę i Zbigniewa Zamachowskiego. Gościnnie w filmie zagrali: Katarzyna Nosowska, Dorota Rabczewska oraz bokserzy - Artur Szpilka i Dereck Chisora.

 

Najnowszy film Władysława Pasikowskiego, twórcy takich hitów jak: „Psy” czy „Jack Strong”, to absolutna klasyka kina akcji. To będzie wyjątkowe filmowe spotkanie brutalnego świata policjantów i bezwzględnych gangsterów.

 

Godziny seansów filmu „Pitbull. Ostatni pies” w kędzierzyńskim „Heliosie” można sprawdzić TUTAJ

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy