Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. 15 marca o godz. 13 i 18 zostanie wyświetlony dramat sensacyjny pt. „Botoks”.

 

Szpital ukazany w filmie Patryka Vegi to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. W jego murach splatają się losy czterech kobiet.

Daniela zaczyna jako ratowniczka medyczna, a kończy jako bezwzględna przedstawicielka koncernu farmaceutycznego. Magda jest ginekologiem położnikiem, a swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Z kolei poukładany świat cenionej chirurg Patrycji rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Natomiast Beata to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków.

 

W głównych rolach występują: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska, Janusz Chabior, Sebastian Fabijański, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Grażyna Szapołowska.

 

Trwa dziewiąta edycja programu „Kultura Dostępna”, wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują tylko 10 zł.

W kolejnych tygodniach na widzów czekają: „Najlepszy” (22.03), „Reakcja łańcuchowa” (29.03), "Cicha noc" (5.04), "Dzikie róże" (12.04), "Pewnego razu w listopadzie" (19.04) oraz "Happy Olo - pogodna ballada o Olku Dobie" (26.04).

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy