Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kędzierzyński „Helios” zaprasza na specjalny pokaz brytyjskiego dramatu pt. „Pełnia życia”. Kolejny seans Kina Konesera zaplanowano na 14 marca, na godz. 18.30.

 

Życie Robina było jak marzenie. Przystojny, młody mężczyzna, stojący u progu życiowego sukcesu. Aż trudno uwierzyć, że to wszystko przekreślić może jedna diagnoza brzmiąca jak wyrok: polio.

Lekarze dają mu trzy miesiące życia. Wyniszczająca choroba przykuwa Robina do szpitalnego łóżka, a w końcu doprowadza do paraliżu. Jak w takiej sytuacji odnaleźć siłę do walki? Mężczyzna nie poddaje się. Postanawia wykorzystać czas, który mu pozostał, żeby pomóc innym.

 

Historia o tym, że czasami w najgorszych chwilach można odnaleźć prawdziwe szczęście. Opowieść o niezwykłej miłości pięknej dziewczyny i sparaliżowanego mężczyzny, którzy postanawiają rzucić wyzwanie losowi.

 

W rolach głównych występują: Andrew Garfield, Claire Foy, Tom Hollander i Hugh Bonneville.

Andy Serkis – odtwórca kultowych postaci Golluma z „Władcy pierścieni” czy Cezara z „Planety małp” – w swoim reżyserskim debiucie opowiada historię człowieka, który zapisał się w historii jako jeden z pierwszych obrońców praw osób niepełnosprawnych.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy