Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejną serię filmowych poranków dla dzieci. W niedzielę 11 lutego o godz. 10.30 wyświetlone zostaną bajki z serii „Tęczowa Rubinka”.

 

Na maluchy czeka zestaw pięciu bajek, których bohaterką jest Tęczowa Rubinka. Dziewczynka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

 

Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Każdy młody uczestnik filmowego poranku otrzyma też upominek.

 

Konkurs łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy filmowych poranków będą rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nimi stoją wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci.

 

Każdy młody uczestnik filmowych poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za osiem zdobytych pieczątek czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności - brązowa, srebrna i złota.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy