Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Dwóch różnych, nieprzewidywalnych i nietuzinkowych komików przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla, by w sobotę 10 lutego od godziny 20 rozbawić gości Mechanicznej Pomarańczy. 

 

Stand-up, to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością. W przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością. W ten wspaniały wieczór na scenie pokażą się niczym żółwie ninja:Kuba Rosa
Osoba multi kolorowa. Przynajmniej jeśli chodzi o tatuaże. Kat facebooka i giermek instagrama. Poczucie humoru wykłada na wielu poziomach niczym ekspedientka w sklepie.
Stand-Up'em pała się od roku chociaż już w szkole pała nie była mu obca. Ze swoim programem C.H.A.O.S zwiedza zakamarki Europy oraz naszego kraju. Dużo bym o sobie mógł pisać ale po co? Przyjdźcie i zobaczcie to na własne uszy ! Oczy ! Przyjdźcie po prostu...warto 


Dawid Mazur
Z tych grzecznych stand-uperów. Zaczynał w młodości jako ministrant czytając starym babciom piękne opowiadania. Później zaczął zapowiadać organistę śpiewającego psalm, a następnie księdza robiąc furorę w kościele. Niestety nie zrobił kariery na ołtarzu dlatego spróbował swoich sił na scenie. Też można pić wino i mówić trochę więcej. Niepozorny niczym Ted Bundy potrafi zabić, ale spokojnie używa do tego śmiechu więc można uznać to za spalanie świątecznych kalorii. Można wyjść po jego występie z czteropakiem na brzuchu i jeśli się uda może i z czteropakiem wypitym w brzuchu.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy