Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na specjalny amerykański dramat biograficzny pt. „Gra o wszystko”. Kolejny seans Kina Konesera zaplanowano na 7 lutego, na godz. 18.30.

 

Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim, która fortunę zdobyła nie dzięki nartom, ale kartom.

Molly Bloom przez dziesięć lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w Stanach Zjednoczonych. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postacie światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice najpotężniejszych tego świata.

Aż w końcu zajęło się nią FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorobku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedynym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.

 

Film w reżyserii Aarona Sorkina, który zdobył Oscara za scenariusz do „The Social Network”, otrzymał również nominację do nagrody w tym roku. W rolach głównych występują: Jessica Chastain, Idris Elba i Kevin Costner.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy