Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Jeśli ktoś nie ma jeszcze pomysłu na spędzenie nocy sylwestrowej, to kina w Kędzierzynie-Koźlu zapraszają na nocne maratony filmowe. Odbędą się one 31 grudnia w „Heliosie” oraz „Twierdzy”.

Maraton sylwestrowy w kędzierzyńskim „Heliosie” to do wyboru dwa zestawy filmów. W pierwszym będą to premierowo: dramat biograficzny „Gra o wszystko”, w którym występują: Jessica Chastain, Idris Elba i Kevin Costner oraz musical „Król rozrywki” z Hugh Jackmanem, Rebeccą Ferguson i Zakiem Efronem w rolach głównych. Początek o godz. 21.15.

W drugim na widzów czekają dwie polskie komedie: „Gotowi na wszystko. Exterminator” Michała Rogalskiego oraz „Atak paniki” pochodzącego z Kędzierzyna-Koźla Pawła Maślony. Początek o godz. 21.45.

Po pierwszym seansie nastąpi przerwa z poczęstunkiem, a o północy toast noworoczny z lampką szampana.

 

Z kolei w kozielskiej „Twierdzy” maraton sylwestrowy rozpocznie się już o godz. 20. tu na widzów czekają trzy propozycje. Na początek komedia „Bękarty” z Edem Helmsem, i Owenem Wilsonem w rolach braci, którzy postanawiają odnaleźć swojego ojca.

Następnie przedpremierowy pokaz brytyjskiego melodramatu pt. „Pełnia życia”. I na zakończenie – również przedpremierowo – biograficzna opowieść o organizatorce nielegalnych gier pokerowych Molly Bloom w „Grze o wszystko”.

 

sylwester_helios1
sylwester_helios1
sylwester_twierdza1
sylwester_twierdza1

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy