Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

To już ostatnia w tym roku propozycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie”. 12 grudnia o godz. 18.30 będzie można zobaczyć film pt. „Zawsze jest czas na miłość”.

 

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” godzinę przed seansem w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady.

Nie zabraknie ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Motywem przewodnim spotkania będzie garnitur, więc odpowiednie stylizacje mile widziane.

 

Zabawa zakończy się projekcją amerykańskiego komediodramatu z Diane Keaton i Brendanem Gleesonem w rolach głównych.

Bohaterką filmu jest Emily – wdowa, która nie może sobie znaleźć miejsca w życiu. Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego właściciela osobliwej chatki na obrzeżach miasta. Staje się on celem nieuczciwych przedsiębiorców, którzy chcą go wysiedlić.

Emily zrobi wszystko, aby mu pomóc, ryzykując nawet odrzucenie przez grono dotychczasowych znajomych. Między wrażliwym romantykiem a kobietą tworzy się silna więź, która przeradza się w coś więcej. Niespodziewany romans wypełnia lukę w życiu obojga.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy