Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kędzierzyński „Helios” zaprasza na kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. 7 grudnia o godz. 18 zostanie wyświetlony dramat pt. „Moje córki krowy”.

 

Marta jest gwiazdą popularnych seriali. Ma 42 lata, jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie 40-letnia Kasia tkwi w dalekim od ideału małżeństwie, wychowując nastoletniego syna. Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów.

 

Choroby, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania. Kobiety stopniowo zbliżają się do siebie, odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji. W głównych rolach występują: Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel, Małgorzata Niemirska i Marcin Dorociński.

 

To już ósma edycja programu „Kultura Dostępna”, wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują tylko 10 zł. W kolejnych tygodniach na widzów czekają: „Królewicz Olch” (14.12), „PolandJa” (21.12) oraz „Volta” (28.12).

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy