Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza 2 i 3 grudnia na Mikołajki. Z tej okazji przygotowano ciekawy repertuar filmowy, mnóstwo atrakcji dla dzieci, oraz Mikołaja z pełnym workiem prezentów.

 

W holu kina w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-15.30 na dzieci czekał będzie magiczny kącik, w którym animatorki prowadzić będą różne gry i zabawy, m.in.: malowanie buzi, bajkowe kolorowanki, dmuchanie baloników oraz tworzenie zakręconych zwierzątek.

W niedzielę animacje oraz zabawy na sali przed seansami dla dzieci poprowadzą animatorzy z Agencji Eventowej Dream Team.

 

Dodatkowo przez cały weekend w godz. 10.00-15.30 do wspólnej zabawy na sali przed seansami dla dzieci zaprosi klub sportowy RTS Odra Koźle. Każdy dzieciak będzie mógł poczuć się jak prawdziwy zawodnik.

Nie zabraknie oczywiście Mikołaja, który w swoim magicznym worku będzie miał mnóstwo prezentów i upominków.

 

Jak co roku, podczas mikołajkowego weekendu, na małych widzów czekają ciekawe propozycje filmowe. Będą to: „Coco” (seanse z konkursami o godz. 10.00 i 13.00), „Pierwsza Gwiazdka” (seanse z konkursami o godz. 10.30 i 12.30) oraz „Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy” (seanse z konkursami 12.00 i 13.45).

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy