Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kędzierzyński „Helios” rozpieszcza panie i w tym miesiącu zaprasza na drugie spotkanie z cyklu Kino Kobiet. 27 listopada dwa seanse ( godz. 18.30 i 19.30) filmu „Złe mamuśki 2” ze specjalnymi atrakcjami.

 

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” godzinę przed seansem w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady. Nie zabraknie ciekawych konkursów z nagrodami. Do wygrania m.in. trzydniowy pobyt w hotelu „Dębowe Wzgórze” w Jarnołtówku.

 

Motywem przewodnim spotkania będą fantazyjne zimowe czapki. Przydadzą się, by zasłaniać oczy, bo główną atrakcją wieczoru będą pokazy chippendales z grupy Models FX. Zapowiada się ekscytująco.

 

Zabawa zakończy się projekcją komedii pt. „Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta?”. Święta to w życiu każdej pani domu, jak wiadomo, szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia.

Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy apokalipsy, czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne i surowe. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy?

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy