Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. 16 listopada o godz. 18 zostanie wyświetlony thriller pt. „Konwój”.

 

Kierujący aresztem dyrektor Nowacki zleca doświadczonemu funkcjonariuszowi Zawadzie zadanie. Sierżant zostaje dowódcą konwoju, który ma przetransportować bardzo niebezpiecznego więźnia. Członkowie jego ekipy to ludzie ze skomplikowaną przeszłością. Wśród nich jest także pełen ideałów Feliks, prywatnie mąż córki Nowackiego, który nigdy nie powinien był znaleźć się w więźniarce.

Dyrektor więzienia, utraciwszy kontrolę nad konwojem, rusza w pościg, by naprawić, a może ukryć niewygodną dla niego prawdę.

W głównych rolach występują: Janusz Gajos, Robert Więckiewicz, Tomasz Ziętek i Agnieszka Żulewska.

 

To już ósma edycja programu „Kultura Dostępna”, wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują tylko 10 zł. W kolejnych tygodniach na widzów czekają: „Po prostu przyjaźń” (23.11), „Amok” (30.11), „Moje córki krowy” (7.12), „Królewicz Olch” (14.12), „PolandJa” (21.12) oraz „Volta” (28.12).

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy