Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kolejne spotkanie z cyklu Kino Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 15 listopada o godz. 18.30. Tym razem wyświetlona zostanie komedia romantyczna pt. „Listy do M. 3”.

 

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” godzinę przed seansem w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady. Nie zabraknie ciekawych konkursów z nagrodami. Motywem przewodnim spotkania będą zbliżające się mikołajki i święta.

 

Zabawa zakończy się projekcją trzeciej części przebojowej komedii romantycznej pt. „Listy do M.”. Znów poznamy historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

 

Na ekranie zobaczymy ponownie m.in.: Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka i Tomasza Karolaka, a nowe twarze to: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy