Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Założony przez byłych muzyków Starego Dobrego Małżeństwa zespół U Studni 3 listopada o godz. 19 wystąpi w Domu Kultury „Koźle”.

 

U Studni to jeden z najlepszych w Polsce zespołów uprawiających balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną. Jego członkowie, współtworząc przez wiele lat Stare Dobre Małżeństwo, wyznaczyli rozpoznawalne brzmienie i styl muzyczny tej legendarnej grupy. Twórcze osobowości, naturalność i swoboda bycia na scenie oraz świetny kontakt z publicznością gwarantują wyjątkowość każdego koncertu. Zresztą fani z Kędzierzyna-Koźla przekonali się o tym, bo grupa występowała już na naszych scenach.

 

Zespół ma w swoim dorobku trzy płyty: „U Studni”, „Wąwóz naszych czasów” oraz najnowszą, z tego roku „Wspólne zdjęcie”, w której nagraniu gościnnie udział wzięli: Janusz Yanina Iwański (śpiew), Sergiusz Supron (akordeon, instrumenty perkusyjne) i Kuba Frydrych (ukulele). Nie brakuje tu wspaniałej energii, różnorodności tematów i motywów, co świadczy o niezwykłym potencjale twórczym zespołu.

 

W zespole U Studni występują: Darek Czarny (gitara, śpiew), Wojciech Czemplik (skrzypce, altówka, mandolina, śpiew), Ola Kiełb-Szawuła (gitara, śpiew), Andrzej Stagraczyński (gitara basowa), Ryszard Żarowski (gitary, śpiew) oraz gościnnie poeta Adam Ziemianin.

O bilety (w cenie 30 zł) trzeba pytać w Miejskim Ośrodku Kultury.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy