Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Niebanalne aranżacje, niespotykana charyzma wokalistki oraz najszybsze palce w Polsce należące do gitarzysty pochodzącego z Kędzierzyna-Koźla. Już w ten piątek 3 listopada w pubie "Pod Papugami" wystąpią w niezwykłym duecie "Ola Kuśmider i Damian "Struna" Surow".

 

Wstęp 15 zł., ale jeśli przyjdziesz z instrumentem, wchodzisz za darmo, bo po koncercie przewidziane jest wspólne granie i śpiewanie dobrze znanych szlagierów, które niegdyś co tydzień wybrzmiewały w tym kultowym miejscu.

 

 

Ola Kuśmider

Wokalistka, która występowała u boku takich artystów jak: Kuba Badach, Zbigniew Wodecki, a także z muzykami z Piwnicy pod Baranami. 
Uczestniczka półfinału "Mam Talent" oraz finalistka "Must Be The Music". 

Damian "Struna" Surow

Gitarzysta, kompozytor, aranżer, wokalista, który współpracował z takimi artystami, jak: Mateusz Ziółko, Mateusz Mijal, Liber, Michał Grobelny, Grzegorz Hyży, Marek Piekarczyk, Małgorzata Ostrowska, Dorota Osińska i wielu innych. Kilkukrotnie występował na prestiżowych festiwalach t.j. KFPP w Opolu, Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. A także w programach telewizyjnych "Must Be The Music", "Kawa Czy Herbata", "Jaka To Melodia", "Pytanie Na Śniadanie", "Dzień Dobry TVN", "Szansa Na Sukces". Obecnie jeden z uczestników programu "The Voice Of Poland".

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek

Biorą udział w konwersacji