Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kędzierzyński „Helios” zaprasza na specjalny pokaz filmu pt. „Człowiek z magicznym pudełkiem”. Kolejny seans Kina Konesera zaplanowano na 1 listopada, na godz. 18.30.

 

Najnowszy film Bodo Koxa to romans z elementami science fiction. Był nominowany do Złotych Lwów na festiwalu w Gdyni, gdzie został nagrodzony za muzykę.

 

Warszawa, rok 2030. Wydawać by się mogło, że dla Adama lepsze jutro było… wczoraj. Dotknięty zanikiem pamięci bohater musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię, którą jest totalnie oczarowany.

Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, uparcie twierdząc, że nie jest w jej typie. Gdy jednak romans nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia.

W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. Okazuje się, że odbiornik emituje również fale umożliwiające teleportację. Podczas jednej z podróży Adam utknął w 1952 roku.

Zaniepokojona nieobecnością ukochanego Goria podejmuje się fascynującej, ale i niebezpiecznej misji sprowadzenia go z powrotem.

 

W głównych rolach występują: Piotr Polak, Olga Bołądź, Agata Buzek, Arkadiusz Jakubik i Wojciech Zieliński.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy