Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu z okazji Halloween zaprasza najmłodszych widzów na specjalny pokaz filmu „Potworna rodzinka”. Seans z nagrodami odbędzie się w niedzielę 29 października o godz. 15.

 

 

Bohaterką filmu jest Fay Sielska, która jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne.

Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Zostali zamienieni w potwory!

Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony hrabiego Draculi. Jednak bycie potworem ma też swoje dobre strony.

 

Przed seansem „Potwornej rodzinki” odbędą się konkursy z unikalnymi nagrodami. Mile widziane przebrania w klimacie Halloween, które na pewno zwiększą szanse na wygrane.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy