Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejną serię filmowych poranków dla dzieci. W niedzielę 29 października o godz. 10.30 wyświetlone zostaną bajki z serii „Pamiętniki Florki”.

 

Na maluchy czeka zestaw pięciu bajek (Zębuszka, Prezent, Koleżanka, Skarbonka i Kłębek). Animacja pokazuje świat z perspektywy kilkuletniej Florentyny, która jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków – nie zawsze słusznych, ale za każdym razem odkrywczych

Projekcję poprzedzą atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Każdy młody uczestnik filmowego poranku otrzyma też upominek.

 

Konkurs łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy filmowych poranków będą rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nimi stoją wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci.

 

Każdy młody uczestnik filmowych poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za osiem zdobytych pieczątek czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności - brązowa, srebrna i złota.

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy