Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Julia Pasja to wyjątkowa dziewczynka, która lubi słuchać melodyjek z pluszaków, uspokaja ją dźwięk szumiącego morza, a włosy ma już tak bujne, że mama robi jej pierwsze fryzury.

 

Zwyciężczyni wrześniowej edycji Bobasa Miesiąca odwiedziła w miniony piątek naszą redakcję, by odebrać nagrody. Dziewczynka pojawiła się wraz z mamą Justyną i starszą siostrą Lilianne. Dwulatka szybko odnalazła się w naszej redakcji, a biurowym czynnościom, czyli przybijaniu przez nią pieczątek i liczeniu na kalkulatorze, towarzyszył piękny śpiew i dzielenie się z nami swoimi opowieściami. Redakcja tak bardzo przypadła jej do gustu, że Lilianne za żadne skarby nie chciała wracać do domu.

To właśnie po przebojowej siostrze laureatka naszego plebiscytu odziedziczyła swoje imię. Julia to bowiem drugie imię Lilianne.

Rodzina Pasjów obecnie mieszka w Łanach (gmina Cisek). Do świąt chcą przeprowadzić się do remontowanego właśnie domu w Dzielnicy.

Lilianne bardzo się cieszy z narodzin Julii, często ją przytula i daje buziaki. Mimo że jest mała, potrafi pomóc mamie w opiece nad siostrą i przynieść chociażby pampersa.

Bobas Miesiąca prawie cały czas śpi. Szczególnie lubi odpoczywać na rękach mamy, która na co dzień zajmuje się wychowaniem dziewczynek i dba o dom. Głowa rodziny - Rafał Pasja pracuje za granicą. Do domu przyjeżdża na weekendy. Wtedy każdą wolną chwilę spędza z dziewczynami. Małżeństwo bardzo poważnie zastanawia się nad trzecim dzieckiem. Może siostrom przydałby się braciszek?

- Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci. Ja mam dwoje rodzeństwa, mąż też - opowiada Justyna Pasja, która uważa, że tradycje rodzinne trzeba podtrzymywać.

Życzymy więc, aby ten plan udało się jak najszybciej zrealizować oraz jak najwięcej zdrowia i radości z bycia rodzicami.

 

TUTAJ zobaczycie film z odwiedzin Lilianne.

 

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
12
12
13
13
14
14
15
15
16
16
17
17
18
18
19
19

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy