Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Filip, zwycięzca lipcowej edycji plebiscytu Bobas Miesiąca to długo wyczekiwany syn Malwiny i Daniela Polok. Urodził się 21 czerwca o godzinie 18.15. Szczęśliwa rodzina mieszka w swoim domu w Długomiłowicach.

 

Bobas Miesiąca swoje imię otrzymał jeszcze gdy był w brzuszku. Od urodzenia jest dumą rodziny, a dziadek Mariusz, do którego wnuk jest zdaniem rodziny i sąsiadów najbardziej podobny, wręcz nazywa go Królewiczem. Dzieckiem opiekuje się mama, która aktualnie przebywa na urlopie macierzyńskim. Tato pracuje w Austrii. Z rodziną spędza weekendy.

 

Filip skończył już sześć tygodni. W tym czasie przybrał na wadze dwa kilogramy. Laureat naszego konkursu lubi dobrze wyglądać. Do redakcji, po odbiór prezentów, przyjechał w eleganckiej koszuli i czerwonej muszce. Oprócz mamy, towarzyszyła mu ulubiona ciocia Kamila Łacny, która jest jego chrzestną, a o dzieciach wie dużo, bo pracuje w przedszkolu nr 15 w Koźlu.

 

Filip to bardzo grzeczny i radosny bobas. Gaworzy, dużo śpi i wstaje tylko do jedzenia. Od śmiania ma dziurki w policzkach, dokładnie takie jak mamusia. Chętnie spędza czas na spacerach i zakupach w galerii. Jego ulubiona zabawka to miś śpioch, którego sprezentowała babcia Jola i pluszowa piłka od taty, który jest zawodnikiem drużyny LZS Vicoria Łany. Bobas miesiąca ma też swoją ulubioną piosenkę, przy której się uspokaja – to znany smerfny hit „Serce Pik Pik Pik”.

 

Zwycięzca kolejnej edycji naszej zabawy otrzymał nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Centrum Medyczne FALCK, Niepubliczny żłobek Malinowa Chatka, market E.Leclerc, firmę Gep-Art, polisę ubezpieczeniową od CUK Ubezpieczenia z Kędzierzyna-Koźla, tort powitalny upieczony przez „Słodki Kącik” z Kędzierzyna-Koźla, licencjonowane śpioszki SKODA Motorsport i skarpety 4x4 ufundowane przez Auto Centrum Koźle - Lellek Group oraz bon na zakupy od „Nowej Gazety Lokalnej”

 

5
5
7
7
8
8
3
3
6
6
1
1
4
4
9
9
2
2
10
10

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy