Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 19 lipca o godz. 18.30. Tym razem podczas „babskiego spotkania” zostanie wyświetlona francusko-belgijska komedia pt. „Czym chata bogata!”.

 

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” godzinę przed seansem w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać porady, jak zadbać o swoje zdrowie.

 

Jak zwykle nie zabraknie ciekawych konkursów, w których do wygrania będzie mnóstwo nagród, a wśród nich m.in.: perfumy, biżuteria, kosmetyki, bielizna, karnety na siłownie, vouchery na różne zabiegi kosmetyczne i do fryzjera, a także weekendowy pobyt dla czterech osób w apartamencie Rueda.

 

Tematem przewodnim będzie sezon wakacyjny, a dokładniej moda obowiązująca w różnych krajach. Dlatego warto zaprezentować kreacje przywiezione z zagranicznych wycieczek lub stylowe stroje, w których panie chciałyby podbijać polskie i zagraniczne kurorty.

 

Zabawa zakończy się projekcją komedii „Czym chata bogata!”. To kolejny przebój Philippe de Chauveron, znanego choćby z takich filmów, jak: „Żona mojego partnera” czy „Za jakie grzechy, dobry Boże?”.

 

Jean-Etienne Fougerole to bogaty pisarz i celebryta. Pewnego dnia, podczas programu telewizyjnego, promując swoją nową książkę „Czym chata bogata”, nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wielkiego i pięknego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie i nic już nie będzie takie samo.

Dwie rodziny, dwa światy, różne obyczaje. Czy wzajemne uprzedzenia mogą doprowadzić do wielkiego cygańskiego wesela?

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy