Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Krzysztof Puma Piasecki to gwarancja wybitenj muzyki. Znakomity gitarzysta wraz z zespołem 4set i wokalistką Siggy Davies 19 maja o godz. 19 wystąpi w Domu Kultury „Koźle”.

 

Zespół 4set tworzą: gitarzysta Krzysztof Puma Piasecki, basista Łukasz Gorczyca, klawiszowiec Adam Drzewiecki oraz perkusista Adam Grzelak. Kwartet łączy ze sobą różne bieguny muzycznych doznań. Podparty wiedzą i doświadczeniem lidera z dodatkiem siły i energii młodszej części składu. Jak piszą znawcy, jazzowe frazy i swingująca pulsacja przewija się z rockową energią, funkowym groovem i bluesową siłą przekazu. A kompozycje z jednej strony uspokajają i wprawiają w niezwykły nastrój, z drugiej wyrywają z siedzeń elektryczną siłą.

 

Z zespołem występuje charyzmatyczna, obdarzona pięknym głosem wokalistka pochodząca z Nowego Jorku. Siggy Davis  studiowała śpiew w Metropolitan Opera oraz aktorstwo na Yale University. Przez lata występowała w teatrach na Broadwayu i w filmach Spike’a Lee czy Briana de Palmy.

 

Projekt Siggy Davis jest kontynuacją jej osiągnięć muzycznych oraz chęcią zaprezentowania wspólnie z polskimi muzykami i dla polskiej publiczności swoich kompozycji, w tym własnych oryginalnych opracowań standardów muzyki jazzowej, gospel i soul.

 

Bilety na koncert w domu kultury przy ul. Skarbowej kosztują 35 zł.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy