Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

„Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na specjalny pokaz komediodramatu pt. „Człowiek, który zabił Don Kichota”. Kolejny seans Kina Konesera zaplanowano na 19 września, na godz. 18.30.

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu.Z okazji swojego jubileuszu istnienia zespół wystąpi również w Kędzierzynie-Koźlu.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1016

Finałowy koncert III Międzynarodowych Spotkań Orkiestr Dętych odbył się 16 września w kędzierzyńskiej hali "Azoty". W tym roku zaprezentowało się aż 10 zespołów (w tym jeden chór) z siedmiu krajów: z Polski, Mołdawii, Słowenii, Irlandii, Niemiec, Ukrainy i Holandii.

Orkiestry dęte z siedmiu krajów przyjechały do Kędzierzyna-Koźla już po raz trzeci. W sobotę o godzinie 10 zaprezentowały przedsmak tego, co będzie się działo w Hali Azoty przy ul. Mostowej.

Trzecia edycja Międzynarodowych Spotkań Orkiestr Dętych odbędzie się w Kędzierzynie-Koźlu. Weźmie w nich udział dziewięć zespołów. Ich występy, w różnych częściach miasta, będzie można oglądać w dniach 14-16 września.