Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny seans Dyskusyjnego Klubu Filmowego. W poniedziałek 23 października w „Chemiku” będzie można zobaczyć irlandzko-kanadyjski dramat biograficzny „Maudie”.

Kolejna retransmisja z teatru w Londynie na dużym ekranie w kędzierzyńskim „Heliosie”. 22 października o godz. 18.30 pokazany zostanie spektakl pt. „Piotruś Pan”.

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na premierowy pokaz pierwszego odcinka nowego sezonu serialu „Belfer” z CANAL+, który odbędzie się w niedzielę 22 października o godz. 20.30.

Projekcje 52 filmów w konkursie, a do tego spotkania z twórcami, koncerty i warsztaty dawnych animacji dla dzieci złożą się na 24. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia „Publicystyka 2017”, który odbędzie się w Kędzierzynie-Koźlu.

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. 19 sierpnia o godz. 18 zostanie wyświetlony dramat biograficzny pt. „Maria Skłodowska-Curie”.