Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza najmłodszych widzów na nową serię poranków. W niedzielę 25 czerwca o godz. 10.30 wyświetlone zostaną bajki z serii „Bob Budowniczy”.

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza 24 i 25 czerwca na specjalne pokazy bajki „Przytul mnie” w ramach akcji „Zabierz mnie, tato, do kina”.

Największy cyrk w Polsce zaprasza na "Wielki Jubileusz" z okazji 25-lecia istnienia. "Cyrk Korona” pojawi się w Kędzierzynie-Koźlu w najbliższy poniedziałek (26.06) o godzinie 17.30 przy ulicy Kozielskiej.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 2667

Noc świetojańska w Kędzierzynie-Koźlu, to cykliczna impreza nad Odrą, organizowana przez trzy rady osiedla: Zachód, Stare Miasto i Południe, a także Miejską Bibliotekę Publiczną i Miejski Ośrodek Kultury. Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę 24 czerwca na przystani „Szkwał”. Początek o godz. 17. Wstęp wolny.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 2839

Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. 22 czerwca o godz. 18 zostanie wyświetlony film sensacyjny pt. „Konwój”.