Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Kolejna retransmisja z teatru w Londynie na dużym ekranie w kędzierzyńskim „Heliosie”. 22 sierpnia o godz. 18.30 pokazany zostanie spektakl pt. „Salome”.

Kędzierzyn-Koźle kojarzy się głównie z wielką chemią i siatkówką. W pewnych kręgach nasze miasto uznawane jest za wylęgarnię muzycznych talentów. oto kilka przykładów.

Kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody  zapowiada wyjątkowe wydarzenie dla fanów jednego z najlepszych seriali wszech czasów! 28 sierpnia na ekranach kina Widzowie zobaczą ostatni odcinek 7. sezonu „Gry o Tron” na specjalnych, bezpłatnych pokazach!

Nie jest tajemnicą, że pod Koźlem znajduje się pajęczyna tuneli, korytarzy i lochów. Związane z nimi opowiadania i legendy są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Także w piwnicach kozielskiej baszty znajduje się wejście do tajemniczego tunelu.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 2167

Tegoroczne wakacje minęły półmetek. Nie wszyscy z różnych względów mieli okazję gdzieś wyjechać. Jeśli ktoś nie ma za wiele wolnego czasu, a do tego nie narzeka na nadmiar gotówki, to może mile i ciekawie spędzić czas u naszych najbliższych sąsiadów. Gmina Zdzieszowice ma do zaoferowania szereg atrakcji, z których niewątpliwie warto skorzystać.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 5299