Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu
Gazeta Lokalna Kedzierzyn Kozle:Wójt Pawłowiczek zaobrączkowany!

Jak poinformowała dzisiejsza „Nowa Gazeta Lokalna” wójt gminy Pawłowiczki wstąpił w związek małżeński. Spośród włodarzy gmin naszego powiatu jako jedyny swoją funkcję obejmował jako kawaler. W połowie kadencji ten stan rzeczy uległ zmianie.

Wybranką serca Jerzego Treffona jest Danuta Gronkowska. Państwo młodzi znali się od dziecka, jednak ich miłość długo dojrzewała. Narzeczeństwem byli od półtora roku.
Jerzy Treffon urodził się 19 grudnia 1969 r., a jego wybranka serca - 17 października 1975 r. Oboje ukończyli wrocławską Akademię Rolniczą.
Danuta Gronkowska przez sześć lat była kierownikiem jednego z hipermarketów. Od dwóch lat pracuje jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Skarbowej.
Jerzy Treffon początkowo pracował w wytwórni pasz w Baborowie. Potem zatrudnił się w kędzierzyńsko-kozielskim oddziale Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie. Od dwóch lat pełni funkcję wójta gminy Pawłowiczki.
Zainteresowanych przebiegiem samej uroczystości oraz listą gości odsyłamy do dzisiejszego wydania „Nowej Gazety Lokalnej”.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy